Nowe Kajaki

Tylko u nas w cenie kajaka beczka wodoodporna gratis, dodatkowo worki wodoodporne i fartuchy przeciwdeszczowe.

Oferujemy spływy kajakowe wraz z ich pełną organizacją na wielu spośród rzek Pomorza oraz na Kaszubach. Spotkać nas można w Borach Tucholskich w uroczej miejscowości Swornegacie leżącej nad piękną rzeką Brdą.

Organizowane przez nas spływy kajakowe dostępne są w dwóch wariantach:
- spływy kilkugodzinne
- spływy kilkudniowe

Spływy kajakowe kilkugodzinne dostępne są między innymi po następujących rzekach: Brda, Chocina oraz Zbrzyca, natomiast spływy kilkudniowe: Brda, Wda, Słupia, Łupawa, Piława, Gwda oraz wieloma innymi w zależności od zainteresowania klientów.

Kajaki, które pływają w naszej firmie to "mercedesy w swojej klasie" czyli nowoczesne kajaki z polietylenu - Vista Perception z wygodnymi fotelami. Są to kajaki, które posiadają bardzo dobre warunki nautyczne. Ich duża ładowność ma szczególne znaczenie podczas kilkudniowych podróży jednak świetnie nadają się również na kilkugodzinne spływy. Niewielka waga, duża wytrzymałość (materiał z którego są wykonane praktycznie nie ulega uszkodzeniom), dobra zwrotność oraz niezatapialność znacząco wpływają na komfort oraz bezpieczeństwo podróży o czym mieli okazję przekonać się nasi klienci.

Organizacją spływów kajakowych w rzekach Pomorza zajmujemy się już od wielu lat w związku z czym posiadamy bardzo duże doświadczenie. Nasi klienci mogą zatem liczyć na fachową poradę oraz pełen wachlarz oferowanych przez nas możliwości przeprowadzenia spływów kajakowych w zależności od osobistych upodobań, poziomu umiejętności oraz doświadczenia uczestników.


Spływy indywidualne


Spływy indywidualne

Oferta spływu kilkudniowego.....

Tego rodzaju spływy kajakowe są bardzo popularne, ponieważ to właśnie klient wybiera rzekę, którą chce płynąć oraz czas spływu. Można liczyć na pomoc w planowaniu, chętnie doradzimy na jakich polach namiotowych warto się zatrzymać, gdzie pozostawić auto na czas spływu. Po ustaleniu terminu rozpoczęcia i ilości kajaków pozostaje już tylko dostarczenie sprzętu na wcześniej umówione miejsce i godz.

zobacz więcej

Spływy weekendowe


Spływy weekendowe

Propozycja spływu 2/3 dniowego -swornegacie i okolice....

Klientom, którzy nie mają zbyt wiele wolnego czasu chcemy zaoferować spływy kajakowe kilku godzinne, jednodniowe lub weekendowe połączone z pobytem na naszym polu namiotowym. Proponowane przez nas szlaki wodne to odcinki rzek o spokojnym nurcie, także śmiało można wybrać się na taki spływ z całą rodziną.

zobacz więcej

Spływy jednodniowe


Spływy jednodniowe

Kilkugodzinne spływy kajakowe brda,zbrzyca, chocina.....

Klientom, którzy nie mają zbyt wiele wolnego czasu możemy zaoferować kilkugodzinne lub jednodniowe spływy rzekami: Brdą, Zbrzyca, Chociną. Wystarczy, że się spotkamy w naszej bazie w Swornegaciach na polu namiotowym "Nad Brdą" i razem z przygotowanym sprzętem pojedziemy w wybrane miejsce w górę rzeki. Samochody klientów na czas spływu pozostawione są na parkingu w naszej bazie i tu też kończy się spływ.

zobacz więcej


tel. 606 686 107
info@kajaki-kaszuby.pl

Piotr Hapka
89-608 Swornegacie
Zbrzyca 6