Fartuchy przeciwdeszczowe


Fartuchy przeciwdeszczowe

Fartuchy na kajaki wykonane są z lekkiego nylonu, kominy fartuchów zakończone ściągaczem (do kajaków 2os dodatkowo zapinane na wodoszczelny zamek).Idealne na wyprawy podczas deszczowej pogody, chroni przed zalaniem kokpitu.
Beczki wodoszczelne 5 litrowe


Beczki wodoszczelne 5 litrowe

Beczka wodoszczelna o pojemności 5l - doskonały sposób na przechowanie np. telefonu,kluczyków.aparatu fotograficznego lub innych przedmiotów, beczka posiada mały otwór ,który można wykorzystać do przymocowania za pomocą cienkiej linki do kajaka.Wykonanana z elastycznego materiału-polietylen,
Wymiary: wys.21cm ,szer. 22cm, gł 22cm
Beczki wodoszczelne 12 litrowe


Beczki wodoszczelne 12 litrowe

Beczki wykonane z polietylenu zamykane dodatkowo zaciskanym pierścieniem.
Sztywna budowa beczki zabezpiecza przed uszkodzeniem wartościowych rzeczy np. aparat, telefon ,kluczyki ,dokumenty a także odzieży czy prowiantu przed wodą.
Oferowane przez nas beczki posiadają 2 uchwyty pomocne przy przenoszeniu beczek jak i zamocowaniu w kajaku. Duża średnica otworu ułatwia dostęp do bagażu.
Wymiary: wys.30cm ,szer. 30cm, otwór 25cm
Mapa - przewodnik rzek Brda i Wda


Mapa - przewodnik  rzek Brda i Wda

Mapa - przewodnik rzek Brda i Wda - . Kajakowe szlaki wodne Brdy, Zbrzycy ,Wdy, Trzebiochy, Granicznej i Kanału Wdy. Oprawa spiralowana, przejrzysta . Przewodnik zawiera szczegółowy opis szlaku wodnego Brdy, Zbrzycy ,Wdy, Trzebiochy, Granicznej i Kanału Wdy; mapy szlaków wodnych w skali 1:50 000, informacje praktyczne o stanicach wodnych, noclegach, polach biwakowych i gastronomi, km. trasy itp.
Worki wodoodporne 60l


 Worki wodoodporne 60l

Worki wodoodporne wykonane z gumowej tkaniny, po zwinięciu i zabezpieczeniu klamrami zapewniają ochronę przed wodą, dopasowują się do kokpitu oferowanych kajaków.
Wiosła i pagaje


Wiosła i pagaje

Do naszego sprzętu oferujemy wiosła i pagaje firmy Boreal i Ainsworth
Posiadamy wiosła tzw .proste i asymetryczne.
Fotelik dziecięcy


Fotelik dziecięcy

Fotelik dziecięcy-dostawka do modelu Vista Perception dla dzieci w wieku max.3-4lata
Wózek do przenoszenia Kanu


Wózek do przenoszenia Kanu

Wózek do przenoszenia Kanu

tel. 606 686 107
info@kajaki-kaszuby.pl

Piotr Hapka
89-608 Swornegacie
Zbrzyca 6